TVGDYNIA

THE RED PHONE KONCERT W GDYŃSKIM BLUES CLUBIE

telewizja 5 października 2012 KONCERT, LUDZIE, VIDEO Możliwość komentowania THE RED PHONE KONCERT W GDYŃSKIM BLUES CLUBIE została wyłączona

THE RED PHONE to pełny ducha Blues Punk. Seksowny, surowy, z jajami. Czasami dziki i pełen ekstazy, czasem podły, czasem rozmarzony. Zawsze jednak rozpoznawalny. Członkowie zespołu komponują muzykę do gangsterskich filmów i pracują głównie w studiu, ale są znani z pełnych energii występów na żywo.
Pod koniec 2011 roku, tuż przed wydaniem pierwszego, debiutanckiego singla ‚Sonny Boy’ niesławny Holenderski reżyser filmowy, Arne Toonen, zakochał się w muzyce zespołu i zdecydował się użyć jej w jego thrillerze „Black Out”. Muzyka okazała się być strzałem w dziesiątkę a zespół zyskał rozgłos na długo przed pierwszym występem na żywo.
Do tej pory członkowie obracali się w kręgach okołobluesowych. Mark i Mathijs spotkali się w 2003 roku i założyli zespół „The Germaphonics”; energetyczne surfrockowe swingujące trio. W tym samym czasie Sean rozpoczął działalność z „Seán Walsh Band”: dobrze prosperujący zespół bluesrockowy, grający w całej Europie. Wydali dwa, dobrze odebrane albumy.Szukając nowych wrażeń muzycy Ci zaczęli jamować i pisać nowe utwory.
The Red Phone jest świeże i gotowe, by wejść do gry! Znają swoje miejsce na scenie…Nie wolno przepuścić żadnej okazji by ich zobaczyć!
Gitara i wokal: Seán Walsh
Bas i chórki: Mathijs Vermeulen
Perkusja i chórki: Mark ‚Tamba’ Kieboom

Like this Article? Share it!

Comments are closed.