TVGDYNIA

SPOTKANIE Z JERZYM ZIĘBĄ – UKRYTE TERAPIE

W sobotę 14 marca w Sali Koncertowej Zarządu Portu w Gdyni, gościliśmy autora bestselerowej książki „Ukryte terapie – czego ci lekarz nie powie” Jerzego Ziębę. Inicjatorem spotkania byli członkowie projektu Promujemy Zdrowie.

Jerzy Zięba od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której autorem jest dr Uffe Ravnskov. Książka ta powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które środowisku medycznemu zupełnie nie są znane.

Spotkanie podzielone było na część wykładową, w której wzięło udział prawie 600 osób oraz seminarium, które zakończyło się 20 minut po północy. Jerzy Zięba szczegółowo odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące sposobów leczenia różnych chorób, które dzisiaj uważane są za problem cywilizacyjny między innymi, cukrzycy, miażdżycy, osteoporozy, nowotworów, stwardnienia rozsianego czy chorób tarczycy.

Jak twierdzi sam autor: Nie powinno się leczyć symptomów choroby jakimi są alergie, wysypki, kaszel, nowotwory, należy leczyć człowieka – cały organizm, ponieważ choroba bierze się z niedoborów substancji odżywczych jakimi są mikroelementy, witaminy, aminokwasy.

Dowodem na słuszność i skuteczność przedstawionych metod jest sam Jerzy Zięba, który przez 12 godzin nieustannie był na scenie, pełny energii i jasnego umysłu, pijąc tylko wodę gazowaną. Nawet 45 minutową przerwę poświęcił na indywidualne rozmowy i konsultacje z uczestnikami wykładu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zarówno wykładu jak i seminarium, za tak liczne przybycie. Akcja Promujemy Zdrowie będzie starała się ponownie zaprosić Pana Jerzego do Gdyni.

 

Like this Article? Share it!

Comments are closed.