TVGDYNIA

POMAGAMY NIEPEŁNOSPRAWNEJ JULCE 26 KWIETNIA W CAFFE ANIOŁ

telewizja 16 kwietnia 2014 LUDZIE, VIDEO Możliwość komentowania POMAGAMY NIEPEŁNOSPRAWNEJ JULCE 26 KWIETNIA W CAFFE ANIOŁ została wyłączona

Julka – Dziewczynka,która od 14 lat dzielnie znosi ogrom swej niepełnosprawności.Przyszła na świat o wiele za wcześnie w 24 tygodniu niezdiagnozowanej przez lekarzy ciąży pozamacicznej szyjkowej. Cudem przeżyła! Następstwem przedwczesnego porodu i patologicznej ciąży jest Jej niepełnosprawność. Okrutnymi diagnozami mogłaby obdzielić sporo osób. Niewidoma sercem patrząca na świat Cudowna Nastolatka.

Jej życie to nieustanna walka o każdy kroczek ku samodzielności.
Od dwóch lat do szeregu bólu i cierpienia doszły kolejne.Operacje stabilizujące kręgosłup. Za Julką już 6!!! a to jeszcze nie koniec.
W tej trudnej codzienności wspierają nas Cudowni Ludzie!!!
Rodzina, Przyjaciele a czasami Ludzie,których wzruszyła historia Juleczki.
W 2013 roku po raz pierwszy w dniu urodzin Julki została zorganizowana akcja Charytatywnego Otwartego Atelier – Iwony Wojdowskiej w Caffe Anioł.Iwona Wojdowska i Marcin Czecholiński to Duet o Niezwykłej Wrażliwości i Sercu Anioła.
To dzięki Takim Ludziom i takim akcjom udaje nam się przetrwać ciężki czas.
Zeszłoroczne urodziny Julki były cudowne! Udało się zebrać pieniążki na rehabilitację ale przede Wszystkim zgromadzić wokół Julki mnóstwo Życzliwych Ludzi!
   14 urodziny Julki Biernackiej odbędą się 26 kwietnia w Caffe Anioł Gdynia ul.Kilińskiego  w godzinach od 12.00 do 18.00. Otwarte Retro Atelier Iwony Wojdowskiej, Występy Artystów Gdyńska Szkoła Artystyczna i nie tylko, Tort Urodzinowy.
Zapraszamy

 

Like this Article? Share it!

Comments are closed.