TVGDYNIA

LADIES FASHION & AFTER BAAZAR 2014 W GDYŃSKIM DELMAR

telewizja 8 października 2014 LUDZIE, VIDEO, WYDARZENIA Możliwość komentowania LADIES FASHION & AFTER BAAZAR 2014 W GDYŃSKIM DELMAR została wyłączona

2 października w restauracji Del Mar w Gdyni odbyła się III edycja Ladies Fashion & After Bazaar 🙂
Podczas pokazu jesienne stylizacje zaprezentowała nam ponownie Ewa Płonka, właścicielka butiku Collete.
Tego wieczoru zobaczyliśmy kolekcje marek Pois, Rinascimento, Vicolo, Su Sy Mix, Blue Joint, kurtki puchowe projektantki Katarzyny Ambroziak, jak i projekty autorstwa samej Ewy Płonki.
Tradycją pokazu jest udział kobiet w różnym wieku w roli modelek,€“ co w szczególności przypadło do gustu gościom pokazu. Najmłodsza modelka miała 24 lata a najstarsza troszeczkę wiecej 🙂
Dodatkową atrakcją nadchodzącej edycji był pokaz kolekcji męskiej, którą zaprezentowała nam Magdalena Chrzanowska, właścicielka butiku Nowator Męski Styl. Ich ubrania pochodzą od polskich marek takich jak: ROY, Repablo czy LASSAR. Niebanalne trendy kierują nie tylko do młodych panów, ale również do panów w starszym wieku. Panowie po raz pierszy wzięli udział w pokazie mody i sprawdzili sie równie dobrze jak panie.
Do pokazu modelki i modeli przygotowała jak zawsze Marlena Gędzierska (Activemodeling) – trenerka modelek i koordynatorka event’u.
Make up’y wykonały wizażystki z firmy Hebe a o fryzury zadbała Daria Zyguła.
Po pokazie tradycyjnie odbyło się zakupowe szaleństwo – czyli sprzedaż kolekcji butiku Collete.

 

Like this Article? Share it!

Comments are closed.