TVGDYNIA

HUNTER KONCERT W GDYŃSKIM KLUBIE UCHO

telewizja 30 listopada 2012 KONCERT, LUDZIE, VIDEO Możliwość komentowania HUNTER KONCERT W GDYŃSKIM KLUBIE UCHO została wyłączona

Hunter powstał w Szczytnie w 1985 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Pawła „Draka” Grzegorczyka oraz perkusisty Grzegorza „Brooza” Sławińskiego. Grupa jest m.in. organizatorem popularnego rockowego festiwalu Hunter Fest. Nazwa zespołu pochodzi od tytułu piosenki zespołu Def Leppard „Die Hard The Hunter”.
Mocne, brzmienie gitar, okraszone melodyjnym, nieco zmanierowanym wokalem. Specyficzny klimat utworów podkreślony przez tło klawiszy. Niebanalne podziały rytmiczne partii gitar, które nawiązują dialog z bardzo sprawną sekcją to główne atuty zespołu.„Królestwo” to tytuł najnowszej płyty Huntera. Tym razem zespół z pełną świadomością postanowił przekroczyć wszelkie dotychczasowe granice i nagrać płytę studyjną… poza studiem. Materiał został zarejestrowany w leśnej mazurskiej stodole, w domu z bali i w głębokiej piwnicy szczycieńskiego MDK-u, gdzie blisko 30 lat temu powstał Hunter. Dzięki temu krążęk zyskał niepowtarzalny dźwięk, przestrzeń i klimat. Pełen magii – zarówno muzycznie, jak i tekstowo, stanowi krok milowy w dotychczasowej dyskografii i być może stanie się pierwszą częścią zapisu tych wydarzeń, ponieważ podczas tej sesji zostało nagranych blisko 20 utworów.

 

Like this Article? Share it!

Comments are closed.