TVGDYNIA

DZIEŃ OTWARTY W GDYŃSKIM CIAPKOWIE

telewizja 8 października 2012 INNE, MIEJSCA, VIDEO Możliwość komentowania DZIEŃ OTWARTY W GDYŃSKIM CIAPKOWIE została wyłączona

Z okazji ŚWIATOWEGO TYGODNIA ZWIERZĄT, serdecznie zapraszamy na Otwarty Dzień Schronisk prowadzonych przez OTOZ Animals
Psy i koty przygotowane do adopcji, z książeczkami zdrowia, po obowiązkowych szczepieniach, czekają z nadzieją na nowy dom.
Nawet kilkuminutowy spacer dziennie ma zbawienny wpływ na ludzkie serce. Zalecenia lekarzy są proste: zaparkuj samochód kilometr od domu. Wybierz schody zamiast windy. A jeśli chcesz zatroszczyć się nie tylko o siebie: przygarnij psa. Czy będzie mały czy duży, swoją rolę spełni na pewno: z każdym trzeba wyjść na spacer. Przynajmniej dwa razy dziennie, a najlepiej trzy. Niezależnie od pogody, temperatury na zewnątrz i osobistego nastawienia. Pies musi wyjść, a z psem Ty. Spadnie cholesterol, będziesz dużo spokojniejszy, a po pewnym czasie dostrzeżesz kolejne plusy. Okaże się, że o tej samej porze na spacery wychodzi interesująca sąsiadka. Dostrzeżesz nowy świat. Zamiast tracić czas na nudne seriale, zyskasz grono nowych przyjaciół. Zdziwisz się, gdy się okaże, że nie tylko pies czeka na wieczorne wyjście. I to wszystko za sprawą małego Ciapka.

Like this Article? Share it!

Comments are closed.